Хепи Ванче се върна във „Фермата“ след победата
20 декември 2020 01:23 Mobile watches 1701 прочита Mobile comments 1 коментар

Стюардесата Ваня Илиева, която се прочу с прякора си Хепи Ванче, се върна във Фермата и след като преди седмица триумфира с голямата награда.

Победителката от риалити формата признава, че стопанството ще остане завинаги в сърцето й. Ето защо тя редовно гостува на домакина Андрей дори и след като вдигна чека за 100 000 лв.

Въпреки че вече е извън патриотичното шоу, Ваня не пропуска и да запретне ръкави за работа. Така, тя с истинско удоволствие продължава да наглежда любимите си каракачански овце, за които се грижеше всеотдайно в рамките на три месеца във „Фермата“./Monitor.bg

1 коментар
Коментирай
21.12.2020 10:57 | рила
Между другото са си лика-прилика с фермера Андрей! Да се вземат! Нали и двамата търсят своята половинка...
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката