Жена се завърна 2 пъти от кома и разказа за Царството Небесно, което видяла
20 март 2020 08:38 Mobile watches 1772 прочита Mobile comments 0 коментара

Възрастна жителка на украинския град Виница на два пъти преживяла клинична смърт, по време на която видяла Царството Небесно. Ксения Прокофиевна споделя какво точно е видяла, след като лекарите обявили, че тя се намира в кома, съобщават световните издания. При първото състояние, когато лекарите пристигнали в 6 часа сутринта, била констатирана дълбока кома, без почти никакви признаци на живот.

Едва към 12:00 часа бабата започнала да показва, че не е мъртва. Въпреки това скоро възрастната жена отново претърпяла спиране на сърцето. Лекарите обявили нейната смърт, а роднините вече организирали погребалната церемония. За удивление на всички старицата отново оживяла. Тя разказала, че е видяла починалите си роднини, по-специално баща си. Също така тя видяла Царството Небесно, светло и приказно. Сега жената се чувства добре, може да се движи и да говори.

blitz.bg

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката