Снимка БТВ
Мисис България 2008: Още има мутри, с ланци като от Тракийското съкровище
16 май 2015 11:00 Mobile watches 1742 прочита Mobile comments 3 коментара

Всеки българин след три ракии става велик, безсмъртен, разбира от футбол, квантова физика, енергетика. Това заяви пред БТВ Ани Иванова, Мисис България 2008.

„Положението е много по-зле дори от 1994-та, поне тогава се знаеше кой кой е. По-зле от прехода, който уж беше за добре. Още има "мутри" по нощните заведения, но "мутри ", самопровъзгласили се за " бизнесмени". С ланец, който сякаш го е изровил от Тракийското съкровище, с охрана от 5 човека, които държат под око дали сервитьорът е донесъл правилното количество салфетки, пише 24 часа.

Разбрах, че ако не си човек на някой, няма как да постигнеш целите си. Или ако нямаш човека и си що-годе добре изглеждаща жена, трябва да си легнеш с някой чичко и вече си назначен на пробен период един месец! Никой не го интересува колко чужди езика владееш или с какво образование си”, написа Ани в коментара си.

Тя не скри, че след разпространението му в социалната мрежа, е станала обект на гневни нападки. „Върви си в чужбина”, гонели я повечето хора. „Как в чужбина? Аз съм българка, тук ми е родината”, заяви Ани.

„Нашите „патриоти” с какво промениха за 20 години държавата? Ако се промени съдебната система, всичко ще е окей. Трябва да се промени съдебната система. Всичките проблеми на държавата идват от там. Защото българинът, докато не му бръкнеш в джоба, той няма да се промени”, коментира красавицата.

Тя попита: „Защо, когато се опиташ да дадеш подкуп от 20 евро на чужд полицай, до 72 часа ти е гарантиран арестът, а тук не е така?”.

3 коментара
Коментирай
18.05.2015 11:33 | вики
БРАВО малката, умна си
18.05.2015 19:08 | педагог
нека малката умница да каже какво е квант, без да гледа в 4и4о Гугъл.
19.05.2015 06:01 | гражданка
АНИ МНГО СИ ПРАВА ТАКА Е ако не си човек на някой, няма как да постигнеш целите си. Или ако нямаш човека и си що-годе добре изглеждаща жена, трябва да си легнеш с някой чичко и вече си назначен на пробен период един месец! Никой не го интересува колко чужди езика владееш или с какво образование си”, но това е БЪЛГАРИЯ
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката