Mръсните тайни от леглото на Мария и Гущеров
12 декември 2015 10:14 Mobile watches 4908 прочита Mobile comments 3 коментара

Скандални домашни записи, мръснишни кадри и брутално поведение – в това бе обвинявана досега фолк певицата Мария, но доказателства така и нямаше.

 

Ето, че сега за първи път излязоха наяве мръсните тайни от леглото на фолк певицата Мария и Гущеров.

 

И се оказва, че фурията наистина си пада по по-извратения секс, на който дори феновете на „50 нюанса сиво“ биха завидели.

 

Кучешка каишка, пилон и високи обувки са само част от секс арсенала в спалнята на семейство Гущерови, хвалела се самата Мара.

 

Най-любимият еротичен сценарий на младото семейство бил този, в който пайнерката го играе кученце. Мъжът й дори имал специална кожена каишка, купена от секс магазин, с която „разхождал“ голата си половинка из дома им, преди да я обладае, пише „Всеки ден“.

 

Другата екстра от спалнята на Гущерови била пилон, поръчан специално от Мара. Зрелищните танци ала пилонаджийка били истинска секс инжекция за тежкотонажния Хриси. Г-жа Гущерова се „възкачвала“ на обувки с ултра висок ток като на стриптийзьорка и започвала да се чекне за радост на своя любим.

 

Всъщност скандалното сексуално поведение на двамата е особено популярно последно време. Известно е с абревиатурата БДСМ (от англи.: BDSМ - Връзване, Дисциплина, Садизъм, Мазохизъм).

3 коментара
Коментирай
12.12.2015 10:35 | възмутен
Престанете вече с тия откачалки!
12.12.2015 13:46 | ИВАН ГРОЗНИ
ВИЕ, ОТ " СТРУМА " С КАКВО ПЪЛНИТЕ ВЕСТНИКА СИ!? ПОРЪЧВАТ ВИ ДА ПИШЕТЕ ТАКИВА ИЗВРАЩЕНИЯ, ЗА ДА РАЗВРАТЯВАТЕ БЪЛГАРИТЕ! ЗАМИСЛЯТЕ ЛИ СЕ ПОНЕ МАЛКО ЗА МЛАДИЯ ЧОВЕК, КОЙТО МОЖЕ И ДА ЗАЧЕТЕ СКАПАНИЯ ВИ " ВЕСТНИК"?!!!!! МАСОНИТЕ ИСКАТ ТОВА ДА ПОСТИГНАТ- РАЗВРАЩЕНИЕ И ПЪЛНО ОГЛУПЯВАНЕ НА БЪЛГАРИНА И ПРЕВРЪЩАНЕТО НИ НАПЪЛНО ВЕЧЕ В РОБИ???
12.12.2015 19:07 | до струма.ком
Дали има някой който се интересува от леглото на тая чалгаджийка?!?! До кога ще ни занимавате с посредствени хора, които правите медийни звезди?! А може би ви плащат, за да присъстват в медийното пространство?! Медиите у нас имат повече клюкарска мисия отколкото интелектуално образователна и информативна
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката