5310 прочита
1 коментар
Бях истински щастлива.. Очакваше ме най голямото щастие на света! Всичко беше наред! Докато светилото на Варна др. Георги Георгиев от АГ не ме върна вкъщи с думите напикала си се прибирай се! 2 дни по късно детето ми умира! А той като ме видя дори не пожела да ме поеме скри се като мишка и избяга от отговорност! А той ми беше следящ бременността!!!!
Пиша всичко това за ненаказаните убийци който не получават заслуженото си....
Внимавайте и мислете къде и при кого отивате да раждате името не те прави нито човек нито доктор! Пожелавам на този "човек" от тук нататък живота да му върне това което той е дал!!!!!, това написа Виктория на личната си страница във Фейсбук, видя struma.com. Жената износила безпроблемна бременност какво се е случило обаче никой не и дава обяснение.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.