Шведската принцеса става медицинска сестра: короната замества медицинската униформа
18 април 2020 09:12 Mobile watches 851 прочита Mobile comments 0 коментара

Шведската принцеса София, на 35 години, е начело на медицинския персонал, който помага при борбата с коронавируса. След като завършила интензивна онлайн програма, София започнала работа в столична болница, където е и почетен президент. Болницата е затрупана от пациенти с КОВИД- 19, което довело до стартирането на програма за спешно обучение. „Поради кризата, в която се намираме, принцесата иска да се включи, като помощник към медицинския персонал, за да облекчи работата им“, казало кралското семейство. София и някои от колегите й доброволци няма да работят директно с пациенти,ще помагат на лекари и медицински сестри.

tocka.com.mk

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката