Яна хвърли бомбата с разтърсваща новина, Петко Димитров не е на себе си от вълнение!
29 март 2016 10:09 Mobile watches 5188 прочита Mobile comments 6 коментара

Петко Димитров не може място да си намери след неочакваната вест, която му сервира половинката Яна Акимова (по съпруг вече Яна Димитрова). Двамата са женени от няколко години, но танцьорката единствена от предишните му жени, успя да кротне палавия бизнесмен и да го превърне в стабилен съпруг.

Още повече сега, когато тя му дари най-голямото щастие отново. Оказа се, че Петко Димитров отново ще става татко, тъй като Яна Димитрова е бременна във втория месец, пише сайтът Лайфстайл.бг. Бременността на танцьорката е вече потвърдена, а мъжът й не вярва на ушите си.

Петко Димитров отново ще става татко, съпругата му Яна е бременна във втория месец

Петко и Яна имат вече един прекрасен син в лицето на малкия Доменик, а ресторантьорът е татко и на по-голямо дете Виктор от миналия си брак с Мария Игнатова. Към днешна дата Петко Димитров се надява, че жена му ще го дари с така мечтаната дъщеричка, за да бъде щастието му изцяло пълно.

Близки до звездното семейство разкриха, че бъдещата майка се чувства много добре и бременността й понася леко. А и как да бъде иначе, когато мъжът й я затрупвал с цялата нежност и грижи на света.

„Петко Димитров не е онзи Петко Димитров, когото познавахме преди години. Той много обичаше и Мария Игнатова, и Ели Гигова след това, но сякаш с Яна намери истинското си аз, откри себе си. Това момиче го промени от корен и сме сигурни, че тя е неговата половинка“, коментират познати на Петко Димитров. istina.bg

6 коментара
Коментирай
29.03.2016 12:49 | Бай Янгел
Във втория месец още не е сигурна бременността, обаче тя я понасяла леко
29.03.2016 13:42 | Редакторо
Чакайте малко... готово... преместих си го...
29.03.2016 15:02 | Н.А.В.
ЧЕСТИТО НА БЪДЕЩИТЕ РОДИТЕЛИ. ДАЙ-БОЖЕ НА ВСЕКИ ТАКАВА ДОБРА НОВИНА.
29.03.2016 15:37 | Редакторе
ти па си го мести, ама не е зле да се пообразоваш малко
29.03.2016 22:14 | доменик
и сега щом братчето е доменек ако е момиче ... как ли ще е, може би - Ева-Вайълет димитрова
30.03.2016 08:59 | 987
Струма, коя е тая Яна, да не е наследницата на Британската корона, толкова ли е важна на нашата общественост, леле мале, Яна ке роди, толкова жени раждат.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката