Гери-Никол замина на топло, акостира на Сейшелите
09 януари 2018 09:31 Mobile watches 1164 прочита Mobile comments 0 коментара

Веднага след новогодишните ангажименти, младата певица Гери-Никол си подари екзотична почивка. Тя смени страната ни с по-топла дестинация и акостира на Сейшелите.

Блондинката се похвали с няколко морски и слънчеви кадъра и демонстрира природните си дадености в различни бански костюми. Наблюдателни фенове веднага заподозряха, че при извивките е „играл“ Photoshop.

Но пък голяма част от армията ѝ последователи я поздравяват за ефектните кадри и очакват след ваканцията ѝ отново да избухне с нов хит.

Съвсем скоро тя обяви, че подготвя дует с руския певец Тимати, който ще има и концерт у нас.

/tialoto.bg/

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката