Сн. Инстаграм
Тя е на 10 г. и е най-красивото момиче в света (Галерия)
13 септември 2016 12:41 Mobile watches 11001 прочита Mobile comments 3 коментара

Кристина Пименова – десетгодишно дете, наричано "най-красивото момиче в света", подписа договор с престижната агенция LA Models, пише 24 часа.За целта роденото в Русия момиче се мести да живее в американския град Лос Анджелис от руската столица Москва.

Кристина, която е модел от тригодишна възраст, има повече от два милиона последователи във Фейсбук и над един милион в Инстаграм. Акаунтите в социалните мрежи се управляват от майка й. Майка й се занимава с професионалните й ангажименти и нейните връзки с почитатели и медии, баща й е Руслан Пименов, 33-годишен пенсиониран футболист, който игра за Русия в Мондиал 2002, пише profit.bg.

Кристина носи много малко грим в нейните професионални снимки, но въпреки това родителите й са атакувани от хиляди хора по света, че превръщат дъщеря си в сексуален обект.

3 коментара
Коментирай
13.09.2016 14:19 | да
наистина е много красива
13.09.2016 18:00 | Ай
Величие и красота - това е Русия!
14.09.2016 15:39 | ???
Струма, това момиче не порасна ли вече? От няколко години продължава да е на 10 години. Как става тая работа? Тя сигурно е вече на 15.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката