„Сирене по шопски” в домат
28 септември 2015 09:25
3226 прочита
0 коментара
3226 прочита
0 коментара
Продукти:
Средноголеми домати
Сирене
Масло
Люта чушка
Яйца, средна големина
Сух босилек
Начин на приготвяне:
Отрязва се капаче от горната част на доматите и им се издълбава вътрешноста.
На дъното на домата се слага бучка сирене.
.jpg)
Няколко пръстенчета люта чушка,
.jpg)
...парченце масло и се поръсва босилек.
.jpg)
Най-отгоре във всеки домат се чука по едно яйце.
.jpg)
Доматите се нареждат в тавичка, пекат се в загрята до 230С(450Ф) градуса фурна, докато се запече яйцето. /gotvetesmen.com
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.