За Бъдни вечер: Боб в гърне
22 декември 2015 11:30 Mobile watches 3166 прочита Mobile comments 1 коментар

Продукти:

500 г зрял фасул
малко олио
1-2 домата
1 зелена чушка
1 глава кромид лук
1 морков
джоджен,сол,червен пипер,
по желание наденица
Начин на приготвяне:

Фасулът се слага да заври с малко вода. Като заври,водата се изсипва,изплаква се, залива се отново със студена вода и се слага да ври.Фасулът трябва да ври само с водата и малко олио докато омекне.Тогава се нарязват морковът и лукът.След тях чушката.Едва когато бобът е сварен окончателно,се прибавят доматите, малко червен пипер,сол.Ври още малко и е готов.

Консумира се топъл. Може да се сервира и с наденица!

източник: rozali.bg

1 коментар
Коментирай
04.01.2016 16:57 | viki
каква наденица за бадни вечер, яде се само посно.
като пишете и слагате заглавия добре е да си ползвате мозъчните клетки и да мислите малко.
Баси глупостта наденица на бъдни вечер.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката