Dolce&Gabbana с черно-бялo „кино“ в Милано (СНИМКИ)
27 февруари 2020 08:41 Mobile watches 980 прочита Mobile comments 0 коментара

По време на ревюто на Dolce&Gabbana в Милано се прожектираха черно-бели видеоклипове на занаятчии (с надписи il calzolaio (обущарят), la sarta (шивачката), la magliaia (плетачът), la tessitrice (тъкачът), la cravattaia (производителят на вратовръзки) и други). „Това е почит през нашите очи към традицията“, заяви Габана.

Посочвайки плетивата на една кука, Долче каза: „Това не е като рязане на плат с ножица. Това беше красив експеримент за цялата компания, тези плетачи ни учеха.“ „Тази прегръдка на занаятчийството се отразява в модата“, допълни Габана. Дизайнерите ни спечелиха с провокативната си елегантност. Преобладаваха дантелата и прозрачните елементи.

Брандът не се отказа и от флоралните мотиви. Видяхме ги върху ефектни блузи, стилни сака, чанти, ризи, пуловери и феерични рокли. 

elle.bg

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката