Кейт Мидълтън грее в жълта рокля с богат принт
02 февруари 2018 09:08 Mobile watches 1221 прочита Mobile comments 0 коментара

На 30 януари Кейт Мидълтън и принц Уилям заминаха в Швеция.

На сутринта двойката посети парк Васа, а в следобедните часове се срещна с крал Карл Густав и кралица Силвия в двореца.

Вечерта Уилям и Кейт бяха гости на гала вечеря в резиденцията на британския посланик и се срещнаха с принц Даниел и принцеса Виктория, министър-председателя на Швеция Стивън Левен и съпругата му Ула.

На срещата с шведското кралско семейство Кейт Мидълтън се появи в рокля от коприна в жълтия нюанс на горчица с флорален принт от колекцията на Erdem.

36-годишната херцогиня, която в момента е бременна в шестия месец, завърши визията си с обувки на Gianvito Rossi, перлена гривна и обеци Collingwood, които преди са принадлежали на принцеса Даяна../Elle.bg/

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката