Координираният шик на Моника Белучи и Николас Льофевр в Кан
18 май 2019 10:29 Mobile watches 1507 прочита Mobile comments 0 коментара

Последната им поява бе на вечерята на Dior по време на фестивала в Кан и е изключително ефектна.

Моника и Николас бяха издържани в бохо шик, дискретно съчетали тоалетите си. Кърпичката в джоба на сакото на Николас препращаше към мотива на макси роклята на 54-годишната Моника. Което освен, че изглежда хармонично и красиво, е сигнал, че между тези двамата нещата стават все по-близки. Щом с такава лекота и с желание синхронизират стайлинга си, значи любовта и привързаността растат!

Приятно впечатление оставя и изборът на Белучи. Често я виждаме облечена в черно, като самата актриса казва, че смята това за своя цвят. Пъстрият десен обаче й стои също толкова прекрасно, подчертава топлото й средиземноморско излъчване и е един много успешен експеримент.

На същото събитие една плеяда звезди също успяха да впечатлят със стила си. Бела Хадид, Шайлийн Удли, Ева Херцигова и Карла Брунибяха сред тях, а визиите им ще видите в галерията горе./ missbloom.bg/

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката