Кралица Летисия с кожен клин и любимия й изгоден блейзър
11 януари 2020 12:00 Mobile watches 1352 прочита Mobile comments 0 коментара

 Една от причините да харесваме стила на кралица Летисия е, че тя винаги успява да рециклира тоалетите си и да ги подобри, дори и когато използва изгодни марки. Същото направи и вчера за срещата си с FEDER – Федерацията по редки болести на Испания. За събитието тя облече същия двуредов блейзър от Uterque с едро каре, с който я видяхме през ноември.

Разликата между тоалета й тогава и сегашния е съвсем минимална – този път заложи на кожен клин, който направи визията по-модерна и според нас дори по-добра. Често кралицата се появява с рециклирани тоалети, а още по-често я виждаме да носи модели от достъпни марки като Zara и Mango. Преди два дни пък Летисия облече значително по-официален тоалет с рокля тип палто, давайки ни пример как да носим цвета на годината – тъмносиньо./missbloom.bg/

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката