Кристина Агилера най-лошо облечена на наградите "Билборд'
24 май 2018 11:10 Mobile watches 1249 прочита Mobile comments 0 коментара

По повод присъждането на наградите "Билборд" в Лас Вегас, много жени се озоваха на червения килим в различни модни комбинации, сред които беше и Кристина Агилера.Тя беше избрала дълга черна рокля, която не се хареса особено на присъстващите. Вижте сами:
/zazabava.com/

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката