Виц на деня
25 март 2020 07:25 Mobile watches 1035 прочита Mobile comments 0 коментара

Един перничанин тича при лекаря.
- Докторе, уапа ме змия.
Докторът:
Къде те ухапа?
- Епа, зад трафопосту.
- Не бе, за какво те ухапа?
- Епа, ей така без нищо!

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката