Виц на деня
08 октомври 2020 07:54 Mobile watches 646 прочита Mobile comments 0 коментара

- Повече обичам изгрева, някак си ме зарежда. Aми ти?
- Мии залеза предпочитам.
- Що?
- Щот' не трябва да ставам рано, за да го гледам.

0 коментара
Коментирай
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар


Въведете кода от картинката